Informace

Jak měřit velikosti?

Obvod prsou - krejčovský metr přiložíme vpředu přes nejširší místo prsou a vedeme jej v podpaždí mírně nahoru na záda
Obvod pasu - měříme v nejužším místě pasu, dbáme na to, aby metr ležel zcela hladce
Délka boků - krejčovský metr ovineme vodorovně přes nejširší místo sedu
Délka paže - měříme na lehce ohnuté paži od límce přes loket až k zápěstí

Jak nakupovat?

Údaje do objednávek, prosím, vyplňujte pečlivě a raději je kontrolujte. Po vybraní výrobku z našeho katalogu a po zjištění podrobností výrobku jednoduše klikněte na "Objednat". Jako další krok vyplníte své jméno a příjmení, dodací adresu, telefon a své míry pro zaslání správné velikosti. Není zapotřebí registrace ani vyplňovat další osobní údaje. Když jste si jistí všemy parametry objednávky můžete bez obav kliknout na "Odeslat". O vyřízení objednávky budete informování.

Obchodní podmínky

Zboží bude doručeno na adresu dodání do sedmi pracovních dnů prostřednictvím expresní služby společnosti PPL. O expedici a zaslání zásilky informujeme zákazníka elektronickou poštou. Během přepravy kurýr telefonicky kontaktuje příjemce, tak aby došlo k souladu potřeb obou subjektů. Zásilka je doručována v pracovní době Po-Pá 9:00-18.00. Poštovné je 150 Kč.

Vrácení zboží

Nebude-li Vám výrobek vyhovovat, pošlete nám ho do 14 dnů nepoškozený zpět s tím, že uvedete číslo Vašeho účtu. A my Vám v souladu se zákony ČR o zásilkovém prodeji na tento účet převedeme zpět částku, kterou jste za zboží zaplatili. Nejste-li vlasníkem bankovního účtu, reklamace proběhne na základě telefonické domluvy.

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky. Zaručuje, že nebudou poskytnuty Osobní údaje jiné osobě. Dále zaručujeme, že s Osobními údaji budeme nakládat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Po odeslání zboží se po 14 dnech Vaše osobní údaje nadále nearchivují a jsou vymazána.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Created by Jan Šebestyán

© 2006-2017 KuzePodebrady.cz